KURUMSAL

Hakkımızda

Grubumuz, Dicle Tekstil Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. 1994 yıllında Çırçır ve Prese Fabrikası kurarak Tekstil hayatına başladı.

2006 yılında Antalya' nın Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar  Beldesinde iştirak’i olduğu bir firmayla inşaat sektörüne adım attı.

2007 yılında grup şirketimiz olan Ordi İplik adı altında Mısır Kurutma tesisi kuruldu. Aynı yıl  Şanlıurfa Karaköprü'de yine iştirak’i olduğu başka bir firmayla inşaat hayatına devam etti. Aynı yıl Organize Sanayi Bölgesinde Mısır kurutma tesisi kurdu ve ardından 2009 yılında 3500 ton kapasiteli hububat depolama silosu kurdu.

2014 yılında 1.OSB'de Ordi İplik şirketimiz adı altında Yağ ve Küspe fabrikası kuruldu. 2015 yılında yatırımlarına devam eden grubumuz Ordi İplik adı altında ikinci Çırçır ve Prese fabrikasını kurdu. 2017 yılında Cazibe Merkezli İller Destek başvurusu adı altında kalkınma bankasına proje sunan grubumuz, Projenin onaylanması halinde 4500 m2 kapalı alan üzerine Ayakkabı Üretim tesisini hayata geçirerek 200 kişiye yakın istihdam yaratacak olup hem şehrimizin hem de ülkemizin ekonomisine katkıda bulunacaktır.  

Grubumuz, sektöründe müşterilerine verdiği 25 Yıllık Güven ve Kaliteyi 2012 Yılında ‘AYAZ EVLER’ markası  adı altında  kendi projeleriyle İnşaat alanına taşımış olup sektörde yer almaya başladı.

web tasarım
sitenizvarmi.com
  • upload/music/ayazevler